Rozmowa przedhospitacyjna przykład

Pobierz

Informacja pisemna na tablicy na tydzień przed zaplanowaną hospitacją.. Rozmowa pohospitacyjna dn. ……………………………………….Na rozmowę przedhospitacyjną nauczyciel przychodzi z kompletem dokumentów, o których jest mowa w punkcie I.B.1.. Zestawienie bibliograficzne w wyborze za lata 2000-2008Jesteś tutaj » Home » Rozmowa tygodnia » Grzegorza, Justyny, Józefiny , 12 marca 2022.. Temat i cel zajęć ………………………………………………………………………………………………………………………….. Z poseł Krystyną Sibińską rozmawia Jan Delijewski - Jak się pani czuje w sejmie?. Jeśli widzisz ten komunikat oznacza to, że twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę skryptów javascript.. 2012-06-27, Rozmowa tygodnia.. Podczas rozmowy pohospitacyjnej nauczyciel dokonuje samooceny lekcji, tj. ustosunkowuje się do wykonania ostatnich zaleceń;rozmowa przedhospitacyjna - odbywa się na 1-2 dni przed terminem hospitacji.. 2015-06-24, Rozmowa tygodnia.. Multimedialne Centrum Informacji i Promocji.. Imię i nazwisko hospitowanego: Danuta Łuczak.. * Rozmowa Przedhospitacyjna Arkusz Uzupelmiony * Analiza Pracy Dydaktyczno Wychowawczej Po Ii Polroczu Chomikuj audi a6 multitronic reparatur biologia puls zycia 2 sprawdzian uklad krazenia b checo acosta discografia mp3 cxhicas sin bragas xxx filmy erotyczne pobierzAll Rights Reserved 2022 Akademia Zarządzania i Rozwoju.. Z Januszem Dreczką, wiceprezydentem Gorzowa do spraw społecznych, kulturalnych i sportowych, rozmawia Renata OchwatOpinie na temat rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stowarzyszenie Na Przykład.️ Dodaj swoją opinię o rozmowie rekrutacyjnej!.

Brać przykład z Zielonej Góry.

Ogólna charakterystyka klasy: (poziom, podejście do nauki, problemy dydaktyczne, wychowawcze) .Współpracujmy ze sobą - nasze rozmowy niechaj skupiają się na tym, co dobre, a w trudnych lub kryzysowych chwilach stosujmy komunikat "ja" oraz "kanapkę".. Przewidywane formy pracy z uczniem ( na podstawie IPETU) w kolejnych etapach zajęć, materiały.. Zapoznanie z aktualnym planem nadzoru pedagogicznego.. Pamiętajmy, że dobre relacje w naszym zespole nie są nam dane raz na zawsze - kształtujemy je sami każdego dnia i w każdej sytuacji.Jesteś tutaj » Home » Rozmowa tygodnia » Danuty, Jana, Janiny , 24 czerwca 2022.. Harmonogram hospitacji (w planie nadzoru ujęty w miesiącach) 2.. Prowadzące przedstawiły istotne informacje o uczniach danej klasy.. 4.Po obserwacji zajęć następuje rozmowa pohospitacyjna, która może być prowadzona na kilka różnych sposobów: · w rozmowie bezpośredniej hospitujący udziela wskazówek nauczycielowi, który przeprowadził lekcję, · w rozmowie alternatywnej hospitujący sugeruje nauczycielowi czerpanie wiedzy i umiejętności ze wskazanych mu innych modeli dobrego nauczania,Rozmowa przedhospitacyjna 1..

Nauczyciele obserwatorzy, gromadzili spostrzeżenia, dowody osiągnięcia ...Rozmowa przedhospitacyjna 1.

98 poz. HOSPITACJE.. Imię i nazwisko hospitującego : dyrektor mgr V. Pietrzak-SikorskaData hospitacji: 18.11.2009Klasa : I- IIIEtap edukacji : zajęcia zdrowie i bezpieczeństwo Temat bloku: Mały ratowniczekTemat dnia: Udzielenie pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej.. Podstawa prawna: 1.. Poniżej, w tabelach od U1 do U8 notujemy swoje spostrzeżenia w odniesieniu do umiejętności i kompetencji kluczowych, które w sposób szczególnie wyraźny powinny zostać zaprezentowane właśnie podczas hospitacji diagnozującej, gdzie zwraca się głównie uwagę na skuteczność i efekty pracy nauczyciela.Rozmowa przedhospitacyjna dn. ……………………………………….. Rozmowa przedhopitacyjna w przeddzień - notatka.. edukacyjne.. Obserwacja właściwa (obserwacja zajęcia).. Analiza sposobów realizowania programu wychowawczo- profilaktycznego szkołyPlik Rozmowa przedhospitacyjna 1 wrzesień.doc na koncie użytkownika ewela1612 • folder Awans zawodowy • Data dodania: 20 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ustalamy to podczas rozmowy przedhospitacyjnej.. Nauczyciel: - przedkłada wypełnioną cz. I arkusza hospitacyjnego, - przedkłada konspekt/scenariusz lekcji wraz z kompletem materiałów (karty pracy, samooceny, arkusze, ankiety), - zostaje ustalony cel i obszary hospitacji..

Rozmowa przedhospitacyjna z nauczycielem: - ustalenie szczegółowych celów obserwacji, - przedstawienie nauczycielowi arkusza obserwacji.

Lista zapisanych wypowiedzi: X Twoja playlista jest pusta.. 2.Cele obserwacji Analiza sposobów rozwijania zainteresowań dzieci.. Ewa Bińkiewicz.. Po przeprowadzonej lekcji uzgadnia z hospitującym termin rozmowy pohospitacyjnej.. Umówienie się z dyrektorem na zaplanowanąhospitacja bezpośrednia, rozmowa przedhospitacyjna, rozmowa pohospitacyjna) 2/ NAUCZYCIEL zgłasza się osoby hospitującej w celu uzgodnienia terminu hospitacji i rozmowy przedhospitacyjnej na rozmowę przygotowuje dokumentację (plan, program nauczania, dzienniki, pso) po lekcji ustala termin rozmowy pohospitacyjnejW czasie rozmowy przytoczyłam kilka przykładów jakich pomocy można było użyć podkreślając że są to jedne z wielu możliwości ,więc dzisiaj sie dowiedziałam że narzucam mu swoją wizję,jestem apodyktyczna i robię to po to żeby go zgnębićU mnie mniej więcej tak, prosto i bez wielu papierów, gdyż miejsce na rozmowę przedhospitacyjną i po jest na arkuszu hospitacji: 1.. Przedmiot obserwacji Monitorowanie wspieranie rozwoju dziecka w obszarze fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym.. Przykład na niefunkcjonalność właściwą urzędu marszałkowskiego.. Ustawa z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późniejszymi zmianami) - art. 33 i 35.Plik Konspekt 1 wrzesień(1).doc na koncie użytkownika ogrodnik_mj • folder Awans zawodowy • Data dodania: 14 lip 2012W Piotrkowie Trybunalskim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt