Obejrzyj zdjęcia i dokończ zdania in der kuchen sind

Pobierz

im Freien lernen a. uczyć się efektywnie 2.. Języki obce Odpowiedz na pytania zgodnie z prawdą: 17.05.2021 o 20:48 rozwiązań: 1.Na dzisiejszej lekcji zajmiemy się pogodą .. Truśka223.. Ich bin siebzehn Przeciągnij tu odpowiedź alt.. Odszukaj w podręczniku na stronie 62 zadanie 11 i obejrzyj zdjęcia pogody.. Na następnych stronach znajdziesz dalsze zadania do pracy z Fotostory.. - Jest .Jak pracują przedszkolaki.. Jeśli będą zgodne z materiałem ikonograficznym, zareaguj jak w przykładzie.. Wykonaj ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń: zadanie 1,3 i 4, str. 72 oraz 5, 6 i 8, str. 73.Nadzór artystyczny: Kaia Juszczak.. Zaznacz te zdania.. Jeśli zadanie jest zbyt trudne dla ciebie, odsłoń podpowiedzi.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Opowiedz po polsku, jaka jest twoim zdaniem fabuła tej historii.. Niko musi znaleźć swoją ciocię.. Zadanie domowe: Napisz własnego bloga w zeszycie, podobnie jak Angela w blogu (zadanie 4, str. 87), co jesz i co pijesz w ciągu dnia.. Przyjrzyj się sytuacjom przedstawionym na zdjęciach i dokończ zdania.. - Jest zimno.. Ich habe noch zwei jüngere Przeciągnij tu odpowiedź.Sie sind Zwillinge und gehen noch in den Przeciągnij tu odpowiedź.Kto?. Mój wygląd jest moim problemem.. -Jest gorąco.. Nasze dzielne przedszkolaki chętnie pracują w swoich domach, dzielą się z nami efektami swojej pracy, co możemy zobaczyć na zdjęciach, które doNa dzisiejszej lekcji zajmiemy się pogodą ..

2 Dokończ zdania w zeszycie.

du wirst - ty będzie s z. er, sie , es wird - on, ona, ono będzie.. Wykonaj w ćwiczeniu zadanie 2a,b,c/71.. Co mają jedni uczniowie na świecie, a czego inni nie mają?. Man trinkt und .Przeciągnij odpowiedni rzeczownik.. Ćw.3 Przetłumacz na niemiecki.. UWAGĘ NA PISMO, GDY WYSYŁĄCIE NOTATKĘ, NIEKIEDY MAM PROBLEM Z ROZCZYTANIEM, PROSZĘ TEŻ O ROBIENIE WYRAŹNYCH ZDJĘĆ!. Wysłuchaj nagrania CD_19 i powtarzaj za lektorem.. Następnie przeczytaj zdania i znajdź pasujące do nich zdjęcia.Zapisz w zeszycie i dokończ na podstawie filmu zdanie: Redukcją wyrazów podobnych nazywamy takie uproszczenie sumy algebraicznej, które polega na ………………………………………….. -Jest gorąco.. Przjrzyj się zdjęciom umieszczonym w podreczniku na str. 42-43.. Beispiel:Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Gdzie pasuje es?. Obejrzyj zdjęcie, następnie przeczytaj tekst i wybierz właściwy wyraz.Obejrzyj zdjęcie zamieszczone na stronie tytułowej rozdziału i dokończ ustnie zdania w zadaniu 7, str. 87.. Wykonaj w ćwiczeniu zadanie 1a,d,g/71.. Przeczytaj podpisy pod zdjęciami, a następnie zapisz je do zeszytu wraz z tłumaczeniem.Języki obce Uzupełnij zdania w czasie Past Simple 17.05.2021 o 22:48 rozwiązań: 1. kennen - die Adresse von seiner TanteObejrzyj zdjęcia ludowych świątków, muzykantów, figury postaci wybranych profesji, zwierząt, domków i uli jako specyficznej formy użytkowej łączącej w sobie elementy ludowego rzemiosła, architektury i rzeźby.Zakładka ćwiczenia to obszerny zestaw ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych, podzielony według zagadnień w spisie treści: rodzajnik, rzeczownik, zaimek, przyimek, przymiotnik, czasownik, składnia, czasy..

Obejrzyj zdjęcia i dokończ zdania.4 Popatrz na zdjęcia i wyrazy w ramce.

Odszukaj w podręczniku na stronie 62 zadanie 11 i obejrzyj zdjęcia pogody.. - Jest słonecznie.. To jest zabawka dzieckaObejrzyj zdjęcia i dokończ zdania.. Question from @Olenka20045 - Liceum/Technikum - Język niemiecki.. Truśka223.. - Jest .. l.pojedyncza: ich werde- ja będę.. Nico nie zna adresu swojej cioci.. Wykonaj w ćwiczeniu zadanie 3b,c/71.. Coraz więcej rodziców zapisuje swoje pociechy na kursy niemieckiego w szkole Deutsche Schule, obserwujemy też wzrost zainteresowania ofertą językową dla rodziców z dziećmi.. Najpierw obejrzyj fragment filmu.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Obejrzyj zdjęcie, następnie przeczytaj tekst i wybierz właściwy wyraz.. Uzupełnij grę domino.. Jakie czynności są na nich przedstawione?. Czy wiesz, co znaczą podpisy pod zdjęciami?. - Pada deszcz.. To dzięki Państwu stworzyliśmy najlepszy przepis na naukę języka niemieckiego w .Heute ist Dienstag, der 31.. Tina i Stefan są w różnych miejscach.. Ich bin der älteste Przeciągnij tu odpowiedź von meinen Eltern.Ich heiße Jan Kowalski.. - Jest zimno.. - tworzymy za pomocą czasownika werden, który odmienia się w czasie teraźniejszym, oraz bezokolicznika , który występuje na końcu zdania: ODMIANA werden - być stawać się zostać..

5 Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania.

To jest dom mojego ojca.. Wykonaj w ćwiczeniu zadanie 6a,d/72.Cza s przyszły Futur 1.. !Fotostory 3 Das ist der "Globus" Obejrzyj zdjęcia.. Języki obce Poukładaj słowa w odpowiedniej kolejności, tak żeby utworzyły spójne i logiczne zdania: 17.05.2021 o 20:50 rozwiązań: 1.. Następnie zakryj zdjęcia i wyrazy i zapisz wszystkie wyrazy, które udało ci się zapamiętać.. Wykonując je, zweryfikujesz swoje hipotezy.. Jeśli nie będą zgodnie, zareaguj jak w przykładzie i podaj właściwą wersję.. - Gdzie oni są?. Następnie przeczytaj zdania.. W kuchni są: kuchenka, lodówka, mikrofalówka, zmywarka.. Pokaż więcej.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. - Jest słonecznie.. Rzeczowniki rodzaju męskiego i nijakiego otrzymują w dopełniaczu liczby pojedynczej końcówkę -(e)s, Das ist das Auto des Sportler s. To jest samochód sportowca.. - Pada deszcz.. To jest dom ojca..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt