Test wiedzy z lektury noelka

Pobierz

Także testy maturalne Testy wiedzy, szkolne oraz sprawdziany z wiedzy lekturZawiera 24 pytania.. 10 najlepszych quizów z ostatniego tygodnia, miesiąca i roku.. Czy rozpoznasz gwiazdy na ich ślubnych zdjęciac.. Mój wirtualny zwierzak!. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jakie pytania mogą być na kartkówce z lektury?Test wiedzy z książki pt. "Porwanie małej Mili"!. Home.Test z lektur ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych!. Pytasz o miejsce akcji - dworek w Zasławiu, a nie jesteś w stanie poprawnie napisać nazwiska Zasławska XDD.Testy; Testy na czas; Głosowania; Zgadywanki; Zdrapki; Litery; Przetrwania; OpowiadaniaPreview this quiz on Quizizz.. Dlaczego Mila została sprzedana za niższą cenę?. Miała siedemnaście lat, była mocna, zdrowa, wybuchowa, smiała się tylko głośno i przejawiała niezwykłą ruchliwość.. Jak nazywała się młodsza siostra Tosi (głównej bohaterki po Mili)?. Jej oczy o bystrym spojrzeniu,.. by wnuczekjadwiga7_73373.Lalka powstała w latach , a więc w czasach, kiedy program pozytywistów okrzepł i był już wystarczająco znany ogółowi Polaków.. wnuczekjadwiga7_73373.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Małgorzata Musierowicz "Kłamczucha" Małgorzata Musierowicz "Kwiat kalafiora" Małgorzata Musierowicz "Noelka ..

Oprócz: Test z lektury noelka.

Akcja opowiadania "Pożegnanie z Marią" rozgrywa się w ciągu: 6 godzin 12 godzin 24 godzin 2 dni: 3.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź, czy jesteś gotowy na sprawdzian.Quizy i testy z lektur szkolnych z liceum i szkoły podstawowej.. klasa 6. Podaj swoje imię:Quizy i testy z lektur szkolnych - klasa 8 szkoły podstawowej.. Lektury szkolne to świetne zajęcie na zabicie nudy!. Sprawdź jakie quizy były najpopularniejsze w ostatnim czasie.. Bohater opowiadania "Pożegnanie z Marią" był: stróżem lekarzem studentem20 ciekawych pytań z serii "Co wolisz?". Noelka " Małgorzaty Musierowicz .bohaterowie NOELKI :) ?. Czy Mila wróciła do domu?Noelka Główną bohaterką książki pt."Noelka", autorstwa Małgorzaty Musierowicz, jest Elka Stryba.. Jaką rasą była Mila?. - sprawdź opinie i opis produktu.. Patrzysz na świat oczami psa czy kota?. Jak dobrze znasz Noela?. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Lektury Polski.. by mateuszbanas01_17997.wystarczajace do zblizajacego sie sprawdzianu z lektury Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina.Dzial - test z lektury Przygody Tomka Sawyera.. Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. 0 .Testy wiedzy i konkursy szkolne dla gimnazjum, szkoły podstawowej, technikum i liceum.. Wiele wskazuje na to, że działo się inaczej.Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.Test z tresci lektury ,,Mikolajek i inne chlopaki ..

Test wiedzy z lektury "Karolcia" DRAFT.

wg Anastazja56.. Czy będziesz pamiętał fabułę książek, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury.Sprawdzian z lektury " Piątka z Zakątka" - Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test .Klasa 6 Lektury Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 lektury': 10000+ Video Games - questions Koło fortuny.. Jaki kolor miała furgonetka, w której porwano Milę?. Jej oczy o bystrym spojrzeniu, podobnie jak wspaniałe loki były orzechowego koloru.. Test wiedzy z lektury "Karolcia" DRAFT.. Prosze napisac wszystkich bohaterów w ksiazce Noelka ;)TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jak miała na imię koleżanka Tosi?. Odgadnę Twój wiek na podstawie Twoich zabawek z.. Jaki śmieszny czasownik opisuje Twoje typowe za.. Test z lektury "Zemsta".Noelka ?. Autorem lektury pt.: "Karolcia" jest.. Zobacz podobne quizy: #lalka #lalka-lektura #lektury .. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Kto jest autorem tej książki?. Sprawdź, czy podołasz temu zadaniu!Książki (145478) Kultura (4728) Lektury (20023) Literatura (12937) Obyczaje (3827) Plastyka (19136) Poezja (12597) Poezja - Twórczość Własna (11896) Proza - Twórczość Własna (15745) Przysłowia i Powiedzenia (4267) Psychologia (64186) Relacje Międzyludzkie (15227) Rysunek i Malarstwo (12892) Rzeźba (849) Społeczeństwo (10375) Teatr i Spektakle (3435) Wiedza (14710)Akcja opowiadania "Pożegnanie z Marią" rozgrywa się w roku: : 2..

Test wiedzy z lektury pt. ,,Karolcia" DRAFT.

W tym teście będziesz musiał odpowiedzieć na pytania z lektur ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych!. Mity i bogowie greccy Test.Rozwiąż quiz lub stwórz własny!. Wypukłe czoło, zdradzało inteligęcję i upór.Test z lektury noelka.. Jaki jest Twój rocznik?. Jaki jest jego naturalny kolor włosów?. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: laurka dla pracownika odchodzącego z pracyPolski .. Czy to fałszywa przyjaźń?. Nie znaczy to jednak, że był - jak chcieliby pozytywiści - z zapałem realizowany.. 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' Lektura ,,Katarynka'' Odowiedz na pytania: A) W jakich okolicznosciach dziewczynka stracila wzrok B) Gdzie lubila spedzac wolny czas C) Jakie byly jej ulubione zajecia i zabawy CHODZI O NIEWIDOMA DZIEWCZYNKE DAJE NAJ.Test z KatarynkiPodręcznik szkolny Testy, sprawdziany, krzyżówki do lektur i tekstów literackich z nowej podstawy programowej do gimnazjum.. Zanim zrobisz quiz wiedzy dowiedz się jak nazywali się bohaterowie.. Metodego Stryby oraz Gabrysi z książki pt :. ". Autorem lektury pt. "Detektyw Pozytywka" jest: Jaka jest data jego narodzin?Rozwiąż test: Chłopcy z Placu Broni: Ferenc Molnár: Rozwiąż test: Antygona: Sofokles: Rozwiąż test: Katarynka: Bolesław Prus: Rozwiąż test: Dziewczynka z parku: Barbara Kosmowska: Rozwiąż test: Opowieść wigilijna: Karol Dickens: Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotem: John Ronald Tolkien: Rozwiąż test: Świętoszek: Molière: Rozwiąż test: KrzyżacyGłówną bohaterką książki pt."Noelka", autorstwa Małgorzaty Musierowicz, jest Elka Stryba..

... Test wiedzy z lektury pt. ,,Karolcia" DRAFT.

Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.Liczba wyników dla zapytania 'test wiedzy z unihokeja': 10000+ Test z wiedzy Python Teleturniej.. Miejscem akcji w opowiadaniu "Pożegnanie z Marią" jest: Lódź Oświęcim Treblinka Warszawa: 4.. Miała siedemnaście lat, była mocna, zdrowa, wybuchowa, smiała się tylko głośno i przejawiała niezwykłą ruchliwość.. Szukaj.. Test wiedzy z lektury "Detektyw Pozytywka" DRAFT.. wg Juraszczyk.. Pomożeciee ?. wg .. Felix, Net i Nika test wiedzy Test.. Jakiej rasy jest Noel?. Rozwiąż quiz lub stwórz własny!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt