Tekst do piosenki byle jak

Pobierz

Pisuję do nich za listem list Spotykam je co dnia I chodzę z nimi, i nic i nic A bywa też nie raz, nie dwaJak mam obronić ziemię i jak walczyć nie wiem I wszystko robię byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Myślał, że zna Cię na wylot Że da się zmierzyć Cię według jego praw Zważyć i wycenić wszystko Co znajdzie pośród słońc i traw Samego siebie wyprzedzał Myślał, że idzie po Tobie by znaleźć domA teraz byle być, byle trwać Byle jak odliczam końca dnia Do nocy by doczekać gwiazd Ooo, ooo Nie aż tak byle jak Ooo, ooo 2.. W tłumie zapomnianych dłoni.. Tak mało wiem Bo mało wiedzieć chcę Co robisz, gdzie, jak Ci .Moim zdaniem piękna piosenka i bardzo fajny tekst(choć szczerze nigdy nie byłam fanką tej wokalistki).Dla tych którzy nie za bardzo rozumieją,piosenka mówi o byciu z kimś,a raczej byciu obok niego-bo teraz jest,,Jest aż tak byle jak Wczoraj świat był nasz A teraz byle być, byle trwać,, Bardzo dużo par żyje obok siebie,nie interesując się jaką pasję,jakie problemy ma druga .Byle jak, wczoraj świat był nasz A teraz byle być i byle trwać Byle jak odliczam końca dnia Do nocy, by doczekać gwiazd Uu uuu A nie aż tak byle jak Uu uu I czasem się sparzę Od święta odważę się chcieć Chcieć czegoś naprawdę Na niby już nie Aaaaaaa Jest aż tak Byle jak, wczoraj świat był nasz A teraz byle być, byle trwaćJak mam obronić ziemię i jak walczyć nie wiem I wszystko robię byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Myślał, że zna Cię na wylot Że da się zmierzyć Cię według jego praw Zważyć i wycenić wszystko Co znajdzie pośród słońc i traw Samego siebie wyprzedzał Myślał, że idzie po Tobie by znaleźć domByle Jak - TEKST PIOSENKI Tak mało jest pomiędzy nami spraw Znudzona ja, mówi umyj, sprzątnij, zgaś Kolejny rok udało się przespać nas Bez wielkich łez i bez wielkich strat Bo przecież nie jest aż.A gdy będziemy już tacy mali Że niebezpieczny byle wiatr Gdy łatwo będzie nas z nóżek zwalić Gdy wszechmogący byle drab Po szachownicy przestawiani Za rączkę w tę i w tę Baranki na podniebnej hali Pomiędzy dniem i snem Trafiło nam się to życie Jak ślepej kurze ziarno A tacy mali tacy cisi Wciąż omijamy je starannie A gdy będziemy już tacy cisiTekst piosenki: Kochać można byle jak i byle kogo..

Tekst piosenki Małe Rzeczy.

(Teksty piosenek) Teledysk do piosenki Byle Jak BWX_2Xf63wU Margaret - Byle Jak Tak mało jest pomiędzy nami spraw Znudzona ja, mówi umyj, sprzątnij, zgaś Kolejny rok udało się przespać nas Bez wielkich łez i bez .. Utworzone: 23 styczeń 2018 2.. Pozdrawiam- Teksty PL. Sylwia Grzeszczak - Ma e Rzeczy Tekst 4.42 MBAngela Malaa.. Byle dalej, dalej, dalej, dalej i dalej.. Byle jak odliczam końca dnia.. Kto wszystko zechce brać,Tekst piosenki Byle Jak Tak mało jest pomiędzy nami spraw Znudzona ja, mówi umyj, sprzątnij, zgaś Kolejny rok udało się przespać nas Bez wielkich łez i bez wielkich strat Bo przecież nie jest aż tak, byle jak Wczoraj świat był nasz A teraz byle być, byle trwać Byle jak odliczam końca dnia Do nocy, by doczekać gwiazd (ooo oooo) A nie aż tak byle jakByle było tak, sam jeszcze nie wiem, jak Że chce się bardzo śmiać, po prostu tak Byle były sny zielone, złote dni Byle była ta, do której mówię Ty Byle było tak, jak jeszcze nigdy mi Nie było nigdy nie, nie było tak Dziewczyny, kto je zna?. Margaret & Kacezet - Vino (Teksty piosenek)Piosenka Margaret pochodząca z płyty pt. "Monkey Business".. uuu.Kochać można byle jak I byle kogo.. .a gdy będziemy już tacy mali.. Kochać można byle jak I byle za co..

W warstwie tekstowej mamy do czynienia z opisem rutyny i monotonni w związku dwojga osób.

Byle jakA nie aż tak byle jak Uuu.. uuu.. [Verse 2] Tak mało wiem, bo mało wiedzieć chcę Co robisz, gdzie, jak Ci wczoraj minął dzień?. Ja kochałem właśnie tak, nim .Tekst piosenki: A gdy będziemy już tacy mali Że niebezpieczny byle wiatr Gdy łatwo będzie nas z nóżek zwalić Gdy wszechmogący byle drab Po szachownicy przestawiani Za rączkę w tę i w tę Baranki na podniebnej hali Pomiędzy dniem i snem Trafiło nam się to życie Jak ślepej kurze ziarno A tacy mali tacy cisi Wciąż omijamy je starannieDo nocy by doczekać gwiazd Ooo, ooo Nie aż tak byle jak Ooo, ooo.. I czasem się sparzę Od święta odważę się chcieć Chcieć czegoś naprawdę Na niby już nie.. Jest aż tak byle jak Wczoraj świat był nasz A teraz byle być, byle trwać Byle jak odliczam końca dnia Do nocy by doczekać gwiazd Ooo, ooo A byle jak Ooo, ooo.. Znowu wieczór, powrót z pracy, W szybie cień zmęczonej twarzy.. Start Teksty piosenek Płyta "Rozmnażanie zer" BYLE JAK.. Z góry dziękuję.. Razem z deszczem na mnie spada.. Ja kochałem właśnie tak, Nim przyszłaś ty.. Więc nie wrócę samochodem, nawet jakbym .W TYM SADZIE.. Sobel sanah - Cze jak si masz Tekst 4.62 MBEverything About Music ♫ Sobel & sanah - Cześć, jak się masz?.

Byle jaki [tekst, tłumaczenie i interpretacja piosenki] Wykonawca: Szymi Szyms Album: STAYPE.

Kolejny raz, uciekam, biegnę, gnam Aż tak byle jak Wczoraj świat był nasz A teraz byle być, byle trwać Byle jak odliczam końca dnia Do nocy by doczekać gwiazdJak mam obronić ziemię i jak walczyć nie wiem I wszystko robię byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Byle jak, byle jak, byle jak Myślał, że zna Cię na wylot Że da się zmierzyć Cię według jego praw Zważyć i wycenić wszystko Co znajdzie spośród słońc i traw Samego siebie wyprzedza Myślał, że idzie po Tobie by znaleźć domByle dalej, dalej, dalej, dalej i dalej.. gdy łatwo będzie nas z nóżek zwalić.. Sen wyśniony, wymarzony.. Ale jestem tu, bo chciałbym zabrać wszystko, co mi dasz, right now.. Co robisz, gdzie, jak Ci wczoraj minął dzień.. Tak mało wiem Bo mało wiedzieć chcę Co robisz, gdzie, jak Ci wczoraj minął dzień W pułapce ciał, a pożal się Boże, zdań..

Data wydania: 2019-04-04 Gatunek: Polski Rap Producent: FVCK OFF ...Tekst piosenki Źli chłopcy (prod.

że niebezpieczny byle wiatr.. I latarni światła spacer.. (Teksty piosenek) .. niesie wiatr byle gdzie, byle jak Po co był nam kurs, jak dobrze nam tak Bo ty jеdyna wiesz czego chce i żе Nudzą mnie te melodie, te które znam (Refren) (Auuu) Kiedy łapie dryf nucę Ci melodie .. Utworzone: 26 kwiecień 2022 4.. Aż tak byle jak.. Autor: Piotr Bakal.. Byle jak, wczoraj świat był nasz A teraz byle być, byle trwać Byle jak odliczam końca dnia Do nocy, by doczekać gwiazd Uu uu A nie aż tak byle jak Uu uu I czasem się sparzę Od święta odważę się chcieć Chcieć czegoś naprawdę Na niby już nie Aaaa Jest aż tak Byle jak, wczoraj świat był nasz A teraz byle być, byle trwać Byle jak odliczam końca dnia Do nocy, by doczekać gwiazd Oo ooo A byle jak Oo uu Byle jakNie aż tak byle jak Ooo, ooo 2.. W pułapce ciał, a pożal się Boże, zdań.. Bo mało wiedzieć chcę.. ReTo / ZetHa - Bon Appetit (Teksty piosenek) .Więc odlećmy stąd jak mewa Jakbym z drzewa Zerwał czas, ekstra czas Wszyscy mówią, że coś trzeba Że się nie da Wyścig przegrasz na czas Klątwy jakby spadły z nieba Jakby z nieba Klątwy spadły na nas Ja ci mówię, nic nie trzeba Nic nie trzeba Oprócz życia życiem na czas Pezet - Mewa tekst piosenkiprzeleci coś, jak nic, jak mgła, i niezły już jest świat.. [Refren] U, nie mam czasu na ten bal.. Kolejny raz, uciekam, biegnę, gnam.. Flame) Mówią, że źli chłopcy Serca nam pękają W mroku przecieramy oczy Krople kapią, kapią, kapią Płacz, a nie ubaw Jak za późno się połapią Na cmentarz na karakułach Krople kapią, kapią, kapią Mówią, że źli chłopcy A o zdrowie nie pytają Tak to my stepowcy Krople kapią, kapią, kapiąBędzie potrzeba, to zostań do rana, ja uchylę nieba i otworzę raj, raj, raj".. Byłaś mi już bardzo potrzebna, Wymyśliłem cię więc Kiedyś w barze nad ranem, Czując, że Znów sam zostanę.. Wczoraj świat był nasz.. W pułapce ciał, "pożal się Boże" zdań Kolejny raz uciekam, biegnę, gnam [Chorus] Aż tak byle jak Wczoraj świat był nasz A teraz: byle być i byle trwać Byle jak odliczam końca dnia Do nocy by doczekać gwiazd Uuu.. A teraz byle być, byle trwać.. W mroku na przystanku wsiadam.. gdy wszechmogący byle drab.Tak mało wiem.. Bohaterowie wydaja się być znużeni swoją obecnością i potrzebują chwili wytchnienia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt