Wierszyk dla ukochanej żony

Pobierz

Za to, że miłość to (niby nie, a jednak) udręka.. Za to, że się już poddałem.. Dziękuję Ci za .. lat cudownego małżeństwa!Sep 2, 2020Feb 13, 2022Poniżej znajduje się 20 najlepszych propozycji smsów o miłości.. Zamówienia realizujemy w 48h.. Ale jednej rzeczy nie mogę, to udawać, że nie kocham Cię!. Na dobranoc krótkie słowo, niech się śpi wam kolorowo.Życzenia urodzinowe dla żony.. Każdego dnia jesteś w mej głowie.. Za to, że przez Ciebie szlocham.. Za serce, które z bólu pęka.. Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!. Całym dniem i całą nocą, siedzisz w mojej głowie, Leżę sobie sam w mym łóżku i tak myślę sobie: Słodkich snów, spokojnej nocy dzisiaj Tobie życzę, Pragnę byś już poszła spać, choć to nie koncert życzeń,Życzę wam na dobranoc zdolności do porzucenia natrętnych myśli w kąt, niech wam śni się miły ląd, morze, zachód słońca, niech marzeniom nie ma końca.. Niech los, co ma najlepszego,Księżyc świeci swoim blaskiem, noc nadeszła zimna, Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. Rozwonią nam się kwietne sady, pachnąć nam będą winogrady, i róże śliczne, i powoje całować będą włosy twoje.. którą związani jesteśmy w wierności.. *** Cudownego Dnia Ci Życzę Szczęście jest ulotne Pojawia się błyśnie i gaśnie .. Za serce, które bije dla Ciebie.Chcę być dla Ciebie, to jest mój życia cel.. Ocena użytkowników: / 44..

Miesięczny wisiorek dla ukochanej żony 791993CZ.

Bo.Z najpiękniejszych dni, Twój obraz mi się śni.. Tęsknie do Ciebie jak dzieciak do mamy.. Sprawdź nasze pomysły na prezent!. Dzień dobry Kwiatuszku mój ukochany.. W dniu tak uroczystym, w dniu Twojego święta, składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam.A kiedy będziesz moją żoną, umiłowaną, poślubioną, wówczas się ogród nam otworzy, ogród świetlisty, pełen zorzy.. « poprz.. Zanim zaśniesz .Mar 25, 2022Prezent na urodziny dla żony.. nast.. Czas wolno płynie lecz ja nie płacze.. Sprawdź szczegóły.. Słaby Świetny.. Za noce, nieprzespane.. Za gwiazdy rozkochane.. Niech nie zabraknie w nim blasku i promienności, którymi tak hojnie obdarzasz mnie każdego poranka.. Chcę mówić Ci dobranoc i budzić się z Tobą rano.. Kategoria: Najpiękniejsze wyznania miłosne.. Delikatnych jak Twój dotyk, pięknych jak Twoje oczy i słodkich jak Twój uśmiech snów życzę Ci tej i każdej następnej nocy.. Feb 3, 2021Dla kochanego Kamila (chmureczki), na zawsze kochająca…Kocham Ciebie tak, jak dawniej Choć z mych oczu płynie łza.. Anioły snu niech nad wami czuwają, a z rana słowiki radosne witają..

Sprawdź szczegóły.Miesięczny wisiorek dla ukochanej żony 791993CZ.

Ocena użytkowników: / 105.. W dniu Twojego święta życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności.. Moja Kochana, w dniu Twoich urodzin chciałbym przychylić Ci nieba i życzyć, by jego czysty błękit odbijał się co dzień w Twoim radosnym spojrzeniu.. Życzę Ci aby zaświeciło dla Ciebie i pozostało na zawsze.. Każdy z pewnością znajdzie wśród nich odpowiednią sentencję dla siebie.. Mogę udawać szczęście, kiedy czuję się źle.. Miłość jest silna i delikatna.Chciałbym wyrazić przez tysiąc słów, powiem tylko: kocham cię, słodkich snów.. Pełne miłości prezenty i upominki na urodziny dla żony.. Ustawienia prywatności na MALL.PL MALL.PL jest dostosowany do Twoich potrzeb.. W oparciu o Twoje zachowanie na stronie personalizujemy treści oraz pokazujemy odpowiednie oferty i produkty.. Złote serce z grawerem dla niej - Najukochańsza.. Pójdziemy cisi, zamyśleni, Wśród złotych przymgleń i promieni, pójdziemy wolno alejami, pomiędzy drzewa, cisi, sami.Razem - my!. Za to, że z Tobą po prostu być chciałem.. Jeśli chcesz mieć.May 9, 2021Chciałem Cię przeprosić.. Za to, że Cię kocham.. Przytulić się do Ciebie zatrzymać czasu bieg.. Twe usta są promieniem mej duszy.. Mogę udawać uśmiech, kiedy jest mi smutno.. Esemeska do podusi, by Twój sen był milusi, żeby Ci się dobre elfy śniły i ciemną noc Ci rozjaśniły..

Tabliczka z dedykacją na prezent dla ukochanej - Piękna i Mądra.

Często też senki miewam o Tobie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt