Test sprawdzający tajemniczy ogród

Pobierz

WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Że też Ci się tyle chciało!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Skomentuj.. Jaki jest Cichy .. Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Tajemniczy przeciwnik" Agathy ChristieTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Tajemniczy przeciwnik" Agathy Christie.. Temat: Ćwiczymy umiejętność czytania ze zrozumieniem.. 4.Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.Karmienie jagnięcia c. Sadzenie róż Źródło: Test opracowano na motywach gry GWO "Obudźmy nasz ogród" Punktacja: 40 p. cel 39-38 p. bdb 37-36 p.. Przed Wami test sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem, wiedzę ogólną oraz redagowanie poznanych wypowiedzi.. Dom pana Cravena a) miał 600 lat b) miał 100 lat c) był nowo wybudowany.. Podczas jednego z takich seansów przyłapuje ich ogrodnik Ben, przedostający się przez mur po drabinie..

... tajemniczy ogród.

Obejmuje 20 poleceń, z czego 19 stanowią zadania zamknięte (17 zadań typu WW i 2 zadania typu D) oraz 1 zadanie otwarte (RO).Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. Na pierwszy spacer do ogrodu Colin udał się: a. w fotelu na kółkach b. na rękach służącego c. wsparty na ramieniu swojego taty d. wsparty na ramieniu służącego 20.Tajemnica( czyja?czego?). Zapraszamy!. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTajemniczy ogród - test znajomości lektury.. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Pobierz (doc, 206,5 KB) Komentarze.. Szukaj.. Czyim bratem był Dick?. Lektury Gimnazjalne popularność: 6825 dodał: Michae1994: Części mowy popularność: 1079 dodał: Alberto: Części mowy_Polski .to może ich poszukaj!. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!.

Test: Tajemniczy ogródtajemniczy ogród.

Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Tajemniczy ogród - opracowanie, w którym znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówione wybrane motywy w powieści.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. test dodany 12 lat temu przez ewelinkal.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Gdzie Mary urodziła się?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest z lektury.. a) wujek A. Craven b) pani Medlock c) służąca Marta d) Dick.. Udostępnij.. Rozdział 10. Podaj imię chorego chłopca.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Test sprawdzający z lektury Tajemniczy Ogród Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. werindaxd 5 lat temu.. Czyj płacz obudził Mary pewnej nocy?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Skąd Mary Lennox wzięła skakankę?.

14-0 p. ndstZobacz quiz: Tajemniczy ogród.

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Gdzie wychowywała się Mary?. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Ulubionymi kwiatami pani Craven były a) stokrotki b) róże c) tulipany.. Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?Test sprawdzający czytanie ze zrozumieniem i tworzenie form wypowiedzi w oparciu o lekturę "Tajemniczy ogród".. Zawiera 16 pytań.. TEKST I DO ZADAŃ OD 1 DO 8 - No, teraz to już na pewno jesteśmy na .Kto wskazał Mary furtkę do tajemniczego ogrodu?. Muzyka: Vindsvept - Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Kto po podróży odebrał Mary w Londynie i zawiózł do Misselthwaite Manor?. W tajemniczym ogrodzie Colin stawiał pierwsze kroki z pomocą: a. Mary i Dicka b. Mary i Marty c. starego ogrodnika i Mary d. Dicka i jego mamy 19..

tajemniczy( jaki był ogród?)

Test lektury "Tajemniczy ogród" .F.. H. BURNETT - "TAJEMNICZY OGRÓD" 1.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Gdzie znajdował się klucz od furtki tajemniczego ogrodu?. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Dzieci we trójkę odprawiają w tajemniczym ogrodzie wymyślone przez siebie rytuały, mające pomóc wyzdrowieć niepotrafiącemu chodzić Colinowi.. Uwaga!. Gdzie przebywał ojciec Colina, gdy nie było go w domu?. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:4418.. Tajemniczy Ogród Witam:) Zapraszam do zrobienia testu :)"Tajemniczy ogród" - jak dobrze pamiętasz.. 2 lata temu Poznajcie Mary, dziewczynkę, która pod wpływem przyjaźni i kontaktu z pięknem natury odkrywa, kim.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury "Tajemniczy ogród" Hemofobia, a biologia 2021-01-08 13:18:11; 1.Wyznacz kąt rozwarcia stożka, którego tworząca ma długość 10cm, a pole podstawy jest równe 25π cm2 2.Powierzchnią boczną stożka jest wycinek koła o kącie α i promieniu 15cm.Test "Wiosna w ogrodzie" sprawdza umiejętność czytania ze zrozumieniem tekstu literackiego na poziomie klasy piątej.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt