Negatywny test 4 dni po terminie okresu forum

Pobierz

Jeśli wynik znowu będzie negatywny, a okres nadal się nie pojawi, proszę wspólnie z ginekologiem poszukać przyczyny tego faktu.. 4 dni pozniej powtorzylam test i mialam dwie grube krechy.. Według prognoz @ powinna przyjść 13.01.2019 r. Mineły 4 dni i do tej pory jej nie ma.. Sytuacja jest na tyle pogmatwana, że miałam wtedy zaburzenia miesiączki - nie pojawiła się przez 2 miesiące, ale po tym okresie test wyszedł negatywny.. 2 dni później już dodatni.Poszlam do kuchni zrobic kawe, wrocilam do lazienki a tam dwie kreski/jedna slaba ale widoczna/.. Mi dopiero jakoś w 7 dniu jak nie dalej po planowanym terminie okresu wyszedł test pozytywny jak zrobiłam 3 dni po opóźnieniu miałam negatywny i po 5 dniach też negatywny, po ponad tygodniu dopiero dwie kreski.. Zazwyczaj, gdy są przedwcześnie zrobione, częściej są fałszywie ujemne niż fałszywie dodatnie.. Ja zrobiłam test już na dzień po spodziewanym terminie miesiączki i były dwie grube krechy.. Wysłany: 18 stycznia 2016, 16:58 .Nov 21, 2021Przeprowadzenie testu rano z użyciem pierwszego moczu jest znacznie bardziej wiarygodne.. Czy stosujesz jakąś formę antykoncepcji?. Taka ciąża się nazywa biochemiczna, jednak mam nadzieję, że do Ciebie nie przyjdzie paskudnica (miesiączka).. To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty!.

Bardolka; ... ze test byłby negatywny.

Do rzeczy miesiączke mam nieregularna no wahania co 3-2 dni cykle 26-28 dni W tym miesiący wypada iż miesiączke powinnam dostać dzisiaj nie dostałam , mam tak jak .Po ilu dniach od spodziewanej miesiączki zrobić test?. Możliwe, że przyczyną braku miesiączki jest torbiel czynnościowa jajnika (nie jest groźna, ale ma tendencje do nawracania) lub zaburzenia hormonalne.Witam was kobietki U mnie okres spóźnia się 3 dni.. Kiedyś też go używałam, w jakimś plus minus 42 dniu cyklu, wykazał, że nie ma ciąży, i faktycznie nie było.. Do tej pory momentami delikatnie pobolewa.. Też wyszły dwie krechy.Forum; Pamiętniki .. Najlepiej wykonać test w pierwszym dniiu spodziewannej miesiączki ( jeśli oczywiście miesiączka nie nadejdzie).Ostatni cykl miałam 29 dni, przedtem dwa 33dniowe.. Jeśli brak okresu spowodowany jest ciążą, wynik powinien pojawić się dodatni.. Brzuch w okresie spodziewanej @ bolał mnie delikatniej niż przy okresie.. Ja po dwóch kolejnych miesiącach zaszłam w ciążę, ale test zrobiłam po terminie miesiączki.. Zawsze normalnie jak się zaczęło to na dobre.. Anna SyrkiewiczNegatywny test ciążowy w dniu miesiączki a ryzyko ciąży - odpowiada Milena Lubowicz Współżycie w czasie owulacji i negatywny test ciążowy 4 dni po stosunku- odpowiada Dr n. med..

Jednak jak po dwóch dniach dostałam okresu, płakałam jak głupia.

Wiele zależy od czułości danego testu.. Ja tak miałam.. 8 Odpowiedź przez Bardolka 2016-06-09 15:01:21.. Byłam zaskoczona następnego dnia, gdy nie pojawiło się żadne krwawienie.. Następny po 4 dniach wyszedł ledwo, lewo, to znaczy 2 kreska była taka słaba, że chyba tylko widok pod odpowiednie światło ją uaktywnił, a z dnia na dzień kreski były coraz mocniejsze.Ja tak miałam tylko właściwie nie wiem czy ten pierwszy test nie był zrobiony za wcześnie.. Pozdrawiam Cytuj Lek.. się upewnić, bo okres przyszedł w 48 dniu cyklu i było go mało, w ogóle dziwny.. Testy domowe z moczu mają około 95 procent skuteczności.. Pierwszy (nie pamiętam nazwy - ale chyba najdroższy w aptece, miał wykryć ciążę już w 6 dni od zapłodnienia) zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki (a miałam nieregularne cykle 21-29 dni, zrobiłam w 29 dniu) i wyszedł negatywny.. Kolejny zrobiłam po 10 dniach i ten był już pozytywny.Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl!. Jednak aby się upewnić polecam wykonanie badań krwi w tym kierunku.. Ostatnia miesiączka była 16.12.2018 r. w 12, 13 i 18 dniu cyklu był stosunek.. Gdy Ty i .Na początku stężenia hCG są bardzo niskie, dlatego testy ciążowe mogą w tym okresie jeszcze wypadać negatywnie..

Robiłam dziś test i wyszedł negatywny.Ja robiłam test Quick Vue.

Testy były 4: w dniu planowanej miesiączki, w piątym dniu po terminie, w dziesiątym i jedenastym: wszystkie negstywne, z wyjątkiem trgo z dziesiątego dnia (mocz nie był poranny), który pokazał jedną kreskę i plamę w miejscu dr.Witam!. Nigdy nie miałąm takiego początku okresu, takiego z przerwami, wiecie plamienie - brak - plamienie - okres.. Ale testy ciążowe wychodziły negatywnie.Feb 4, 2022Gdy na teście wyszły dwie krechy, cieszyłam się jak głupia.. Dziś 27dc i rano miałąm plamienie (widoczne tylko na papierze wc).. Testy te wtedy częściej mówią, że kobieta nie jest w ciąży niż, że jest.1 day agoRe: Test ciążowy pierwszy negatywny a drugi pozytywny.. Bogdan Ostrowski Test ciążowy wykonany w dniu spodziewanej miesiączki- odpowiadaWitam Was kobietki , pytanie króciutenkie współzyłam w tym miesiącu z męzem kilka-krotne jednakże był to stosunek przerywany Jesteśmy dwa lata po ślubie więc nie za bardzo się staramy o dziecko będzie co będzie .. A w miedzy czasie badalam poziom hormonow/bylo to 7 dni po zaplodnieniu/ i juz mialam wysoki progesteron, ale jakos w ogole na o nie wpadlam.Mi pierwszy test też wyszedł negatywny (mimo, iż producenci zastrzegają, że widać już po 6 dniach - bzdura)..

Przedwczoraj robiłąm jednak test i wyszedł negatywny wynik.

Później nawet byłam u ginekol.. Od 13 dni spóznia mi sie okres,test robilam juz 3 razy.pierwszy wyszedl pozytywny,a dwa nastepne negatywne,mam szereg objawów świadczacych o ciazy,nudnosci,bardzo czeste oddawanie moczu,ogromny apetyt,sennosc,zmeczenie itd.bylam u lekarza ale on ciazy nie stwierdzil jednoznacznie i kazal powtózyc test,no i wyszedl negatywny,a ja nadal okresu nie mam.Czy jest mozliwe ze jestem w .Mi przez cały cykl wychodziły negatywne testy owulacyjne, chociaż skok temperatury nastąpił.. Może to była nie utrzymana hiperwczesna ciąża a może wcale jej nie było.Witam, Moja sytuacja wygląda następująco: Okres spóźnia mi się 14 dni.. 10 sek., aż tyle to go nie trzymałam, bo nie chciało mi się siusiu, a bardzo .May 2, 2022- Test ciążowy najlepiej wykonać w dniu bądź 2-3 dni po dniu planowanej miesiączki.. I tak przez cały następny tydzień.. Zawsze miałam regularne cykle..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt