Tłumacz google na aparat

Pobierz

Po pierwsze, oferuje tłumaczenie w czasie rzeczywistym, gdzie po zogniskowaniu wiadomości w kamerze pojawi się z tłumaczeniem nałożonym na obraz.Feb 18, 2022Przenieś widżet w wybrane miejsce na ekranie.. Jak tłumaczyć obrazy Tłumaczenie rozmów Aplikacja Tłumacz umożliwia.Tłumacz Google nie wymaga stałego połączenia z internetem, wystarczy pobrać pakiet do pracy offline.. Rozrywka Użytkownicy: .. Zapisz na Dysku Google.. Zmienianie rozmiaru widżetu Na ekranie głównym naciśnij i przytrzymaj widżet Tłumacz.. Zaloguj się.. Mowa o opcji szybkiego tłumaczenia obrazu , która pozwala użytkownikom nakierować aparat smartfona na dowolny napis w obcym języku, by zobaczyć na ekranie jego tłumaczenie - podobnie, jak wkrótce w aplikacji Google Lens .Pobierz aplikację Tłumacz Google i korzystaj z niej na iPhonie, iPadzie i iPodzie touch.. Aby przetłumaczyć tekst z.Możesz użyć aplikacji Tłumacz oraz aparatu w telefonie, by tłumaczyć teksty w otoczeniu, np. znaki, menu czy odręczne notatki.. w przypadku tłumaczenia "w locie" na język polski, działa ono tylko z językiem angielskim, ale po zrobieniu zdjęcia, da się teraz uzyskać sensowne wyniki również w zestawieniu z innymi …Wystarczy uruchomić aplikację Tłumacz Google na Androida lub iOS-a, wybrać tryb aparatu i skierować telefon na dowolnie wybrany napis.. Potem wybieramy tryb pracy tłumaczenia na żywo, kierujemy obiektyw aparatu w stronę napisów i.Tłumacz Google może poprosić o dostęp do następujących funkcji: • Mikrofon - na potrzeby tłumaczenia mowy • Aparat - na potrzeby tłumaczenia tekstu przy użyciu aparatu • SMS - na potrzeby tłumaczenia wiadomości tekstowych • Zewnętrzna pamięć do pobierania danych tłumaczenia offlineStrona pojawi się natychmiast po wejściu, a następnie kliknij przycisk aparatu, jak pokazano na obrazku: Następnie wybierz żądany tekst i skieruj aparat na tekst..

Ustaw obiektyw naprzeciwko tekstu do przetłumaczenia.

Tłumacz Google.. Skieruj aparat na napis, który chcesz przetłumaczyć na rosyjski (lub inny język); Natychmiast zobaczysz .Dec 9, 2021 Programy do tłumaczenia przez kamerę są szczególnie przydatne w podróży.. Reszta dzieje się sama.. Zmienia się interfejs, a dodatkowo pojawia się automatyczne wykrywanie języka.. Gdy uniesiesz palec, kliknij i.3 days agoNa iPhonie lub iPadzie otwórz aplikację Tłumacz .. Kliknij Aparat Szybkie .. Funkcja tłumaczenia ze zdjęcia jest bardzo użyteczna za granicą, więc na .Jun 3, 2022Aug 10, 2020Jak działa translator w aparacie Tłumacza Google?. Wskazówka: jeśli tłumaczenie jest niejasne, zapisz zdjęcie.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.. Uwaga: aby korzystać z funkcji tłumaczenia tekstu na obrazach z użyciem aparatu we wszystkich obsługiwanych językach, urządzenie musi być.Aby skorzystać z funkcji tłumaczenia przez aplikację w czasie rzeczywistym, użytkownicy powinni dotknąć ikony aparatu fotograficznego wyświetlanej na głównym ekranie Tłumacza Google.Funkcja natychmiastowego tłumaczenia z użyciem aparatu w aplikacji Tłumacz Google zyskuje na efektywności..

Możesz przetłumaczyć tekst z obrazu na telefonie lub wyszukany przy pomocy aparatu.

Tłumacz.. Tłumacz.. Wystarczy uruchomić aplikację, wybrać tryb aparatu i nakierować obiektyw aparatu na tekst, którego znaczenie chcecie poznać.. SUBSKRYBUJ BY NIE .Aug 30, 2021Tłumacz Google obsługuje teraz w trybie wideo 27 języków, w tym polski, oferując tłumaczenie w czasie rzeczywistym tekstów rejestrowanych przez aparat.. Tłumacz Google - informacje.. ‎• Tłumaczenie tekstu: wpisz tekst, by go przetłumaczyć (108 języków) • Tryb offline: korzystaj z funkcji tłumaczenia bez połączenia z internetem (59 języków) • Tłumaczenie na bieżąco z użyciem aparatu: skieruj obiektyw na tekst, by .Aparat.. Jeśli nie możesz zeskanować zdjęcia, kliknij Zrób zdjęcie .. Pod polem tekstowym kliknij Aparat .. Skanuj i tłumacz tekst Tłumacz tekst w czasie rzeczywistym, wyszukuj słowa, dodawaj wydarzenia do kalendarza, dzwoń i korzystaj z innych możliwości.tłumaczenie w czasie rzeczywistym, za pomocą aparatu w aplikacji tłumacza google, uznaję za jeden z najfajniejszych bajerów, jaki zaserwowało nam google od lat.. Jeśli jakiś język Cię niepokoi, wybierz go w aplikacji i wybierz drugi język..

Google Dictionary (by Google)Tłumacz Google - najlepszy tłumacz za pomocą aparatu w smartfonie.

Dzięki temu będziemy mogli skierować aparat na dowolny tekst, nie wiedząc z jakiego typu językiem będziemy mieć do czynienia.Jak tłumaczyć tekst przez aparat telefonu.. Co ważne, funkcja ta działa nawet wtedy, gdy nie macie połączenia z Wi-Fi lub gdy nie korzystacie z transferu danych przez sieć komórkową.Tłumacz Google otrzymał ważną aktualizację jednej z najciekawszych funkcji w mobilnej aplikacji.. Następnie podnieś palec..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt