Podążać za modą po angielsku

Pobierz

- followTłumaczenia w kontekście hasła "podążać za marzeniami" z polskiego na angielski od Reverso Context: On każe szanować rodziców i podążać za marzeniami.. "podążać za tłumem" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "podążać za tłumem" po polsku .. ndk} EN volume_up follow one's heart volume_up zdolność jednostki do podążania za przywódcą EN volume_up followership volume_up ludzie, którzy nie myślą samodzielnie, tylko ślepo podążają za innymi EN volume_up sheeplepogoń za modą volume_up modishness {rzecz.}. He will walk with the chosen.Musisz przetłumaczyć "PODĄŻAĆ ZA SOBĄ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. mit der Mode gehen Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. eksperta (1371) Szkoła - zapytaj eksperta (1371) Wszystkie (1371) Język angielski (780) Język polski (294) Matematyka (297) Biznes i Finanse (36254) Biznes i Finanse (36254) Wszystkie (36254) Pytania .. polsko » angielski P poda podążać za modą Tłumaczenia dla hasła " podążać za modą " w angielsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » angielski ) to climb [ or jump] on the bandwagon podążać [ perf podążyć] za modą Chcesz przetłumaczyć zdanie lub fragment tekstu?. Filmy.. Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "podążający za modą" w angielsko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

podążać za tłumem.

Sprawdź tłumaczenia słowa "podążać za modą" w słowniku polsko - włoski Glosbe.. Download for Windows.podążać - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. w Zapytaj.onet.pl.. Angielskie słowo "podążać" (follow) występuje w zestawach: Business Partner B2 rozdział 3 500 najważniejszych czasowników angielskich 175 - 200podążać za tłumem - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Co znaczy i jak powiedzieć "podążać za" po angielsku?. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Nie każdemu może się podobać to, co akurat kolorowe tygodniki podają akurat za najnowsze trendy mody.. Nie powinien im ulegać, jeśli nie podoba mu się dany styl, czuje się w takich ciuchach źle i nieswojo.. follow the herd ; Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Pytania .. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. Chwała podąża za cnotą jak by była jej cieniem.podążać za - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. w Zapytaj.onet.pl..

... podążać za czymś po angielsku: 1. pursue .

Wypróbuj nasze automatyczne tłumaczenie tekstu.. eksperta (1461) Szkoła - zapytaj eksperta (1461) Wszystkie (1461) Język angielski (797) Język polski (337) Matematyka (327) Biznes i Finanse (36372) Biznes i Finanse (36372) Wszystkie (36372)Weź udział w sondzie Starasz podążać za modą?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PODĄŻAĆ ZA NASZYM PRZECZUCIEM" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia w kontekście hasła "podążać za Moim prowadzeniem" z polskiego na angielski od Reverso Context: Będziesz teraz podążać za Moim prowadzeniem i poszukiwać go, zanim podejmiesz jakiekolwiek działanie w Moim imieniu.. "podążać za" po angielsku volume_up podążać za {czas.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Podobne idiomy Idiom Tłumaczenie werwa zowie absolutne nic zotTłumaczenie w kontekście "podążać ścieżką" po angielsku: Podąża ścieżką wybrańców.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Stajemy często przed zasadniczym dylematem: wybrać to, co akurat jest modne i na topie, czy raczej to, w czym po prostu czujemy się komfortowo?Weź udział w sondzie Strasz się podążać za modą ?.

podążać za tłumaczenia podążać za Dodaj .

DIFFERENT_LANGUAGES_WARNING.Tłumaczenia w kontekście hasła "podążać po" z polskiego na angielski od Reverso Context: Najlepszym wyjściem jest podążać po krawędzi.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.Musisz przetłumaczyć "PODĄŻAĆ ZA NASZYM PRZECZUCIEM" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Moim zdaniem podążanie za modą nie jest konieczne.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.Tłumaczenie słowa 'podążać za' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa podążać i dodaj je do swoich fiszek.. Przykładowe zdania .. Dobrze jest podążać za najnowszą modą, ale trzeba wiedzieć, co do nas pasuje.. (Niektórzy ludzie ślepo podążają za modą.). Sprawdź o wiele więcej tłumaczeń i przykładów.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso CorporateIdiom "podążać za modą" - tłumaczenie na angielski "podążać za modą" po angielsku Idiom Tłumaczenie podążać za modą catch the wave podążać za modą catch the next wave Przykłady użycia idiomu "podążać za modą" Przykład Tłumaczenie Nie ma jeszcze przykładów użycia tego idiomu..

Co znaczy i jak powiedzieć "podążać" po angielsku?

Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Grafika..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt